iPad, Apple TV – „Mobilna konferencja” – nowa usługa w GI

Czasami na konferencji kiedy to prelegent zmienia slajdy czy też próbuje połączyć się z filmem w sieci Internet następują niezręczne przestoje, gdyż laptop jaki zabrał ze sobą z firmy ma np. ograniczenia nałożone przez lokalnych informatyków. Takie konfliktowe momenty trwają więcej niż minutę czasu i nieco rozładowują skupienie na sali. Co więcej zainteresowani goście nie mają często dostępu od razu do prezentowanych slajdów a często chcą wrócić do poprzedniej prezentacji by ją przeanalizować dłużej. Postanowiłem temu zaradzić i wzbogacić ofertę Grupy Inspire dla przyszłych i obecnych klientów.

Od 2.02.2012 jest dostępna w ofercie firmy usługa o nazwie „Mobilna konferencja”, moja firma na konferencji z taką opcją zapewni prelegentowi wygodny dostęp do jego prezentacji nie przez pilota ale tablet Apple iPad. Sterowanie slajdami będzie o wiele wygodniejsze i możliwe nawet z drugiego końca sali. Ponadto każdy z obecnych gości wyposażony w tablet lub laptop będzie mógł się połączyć z zasobami i pobrać prezentację na swój użytek jednocześnie decydując jaki slajd chce dłużej przeanalizować…

Czas więc na „Mobilną konferencję” gdzie goście nie są już biernymi słuchaczami a wręcz dotykają tego co jest prezentowane!

Komentarze

comments