Reklama On-Line pobije telewizję.

Fotolia_28712360_S_SD

Wyobraźcie sobie, że Waszą firmę poznaje cały świat a wasze usługi i produkty w mgnieniu oka docierają w najdalsze zakątki globu. Zapewne część z Was w wyobraźni zobaczyła już reklamy na każdej ulicy tego świata ale zaraz zaraz….ile to kosztuje? Przecież wykupienie czasu antenowego w stacjach telewizyjnych choćby tylko stolic państw, kosztowało by majątek?

Zapewne tak by było i Wasza firma zamiast zysków poniosła by tylko koszta ale z pomocą przychodzi reklama internetowa. Według badania IAB AdEx zrealizowanego na zlecenie IAB Polska przez PwC, rynek reklamy z roku na rok się powiększa. Firmy coraz częściej dostrzegają większe możliwości Wideo w Internecie i nagrywają filmy promocyjne oraz reklamowe. Koszt realizacji takiego filmu jest kilkakrotnie mniejszy niż wykupienie czasu antenowego w stacji telewizyjnej a zasięg reklamy nie ma ograniczeń terytorialnych!

Ponadto jak się można dowiedzieć z badania IAB AdEx, w latach 2011-2012 wzrosły dynamicznie kanały dystrybucji reklamy takie jak: Display, SEM, Ogłoszenia oraz Email. Natomiast z dodatkowych kanałów wyróżniają się wzrostem: Wideo i Mobile, które to opanowały takie sektory jak: Finanse, Motoryzacja czy Handel.

Filmy promocyjne i reklamowe jakie realizujemy dla Naszych klientów już przyczyniają się do wzrostu ich sprzedaży. Umieszczone na firmowych kanałach YouTube promują działalność i usługi. Chętnie pomożemy i Wam w promowaniu marki, zapraszamy do Kontaktu z GI.

Źródło (badanie IAB AdEx): http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/2-2-mld-zl-na-polska

Komentarze

comments