Nasza nowa usługa na 2014 rok. Filmowanie z powietrza.

Drone flying

Dotychczas ujęcia filmowe można było wykonywać tylko przy zastosowaniu drogich helikopterów, których wynajęcie do kilkuminutowego ujęcia było bardzo kosztowne. Dziś jednak wraz z postępem techniki wszystko się zmienia i koszta nagrania filmów z powietrza znacznie zmalały. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych dronów możecie pokazać swoją firmę z innej perspektywy.

Jeśli macie np. firmę logistyczną to oprócz standardowych ujęć samochodów jadących po ulicy, czy też ujęć w kokpicie kierowcy możemy wzbogacić Wasz film o zdjęcia wykonane z powietrza. Pokażemy Wasze hale przeładunkowe, procesy pakowania i przekazywania towaru do poszczególnych działów oraz załadunek.

Filmowanie z powietrza to też świetne rozwiązanie byście mogli wyprzedzić konkurencję na Polskim rynku nieruchomości. Do tej pory na Waszej stronie dominowały zdjęcia i opisy budynków czy mieszkań, może to się jednak zmienić. W Stanach Zjednoczonych agenci zlecają filmowanie swoich nieruchomości, pokazywanie okolicy z powietrza tak aby przyszły klient mógł zobaczyć gdzie będzie mieszkać i jak daleko ma np. do najbliższego środka komunikacji miejskiej czy sklepu.

Filmowanie z powietrza czy zdjęcia lotnicze już nie muszą kosztować Was kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zapraszamy do kontaktu z Nami, przygotujemy wycenę Waszego zlecenia. Nagramy film i zmontujemy według najwyższych standardów.

Komentarze

comments