Nowy rok, nowa usługa dla firm!

Nagrywamy Wideo biuletyny, filmy korporacyjne, wideo newsy.

Może z nowym rokiem chcielibyście wyskoczyć przed konkurencję czymś innowacyjnym? Mamy dla Was kolejną usługę, która zmieni wizerunek Waszej firmy.

Standardowym środkiem komunikacji w firmie jest dziś biuletyn, rozdawany między działami i oddziałami pokazuje pracownikom życie w firmie. Macie zapewne też miesięczne specjalne biuletyny drukowane dla klientów, które pokazują np. atmosferę panującą w waszej korporacji. Może jednak zamiast drukowania kolorowych papierowych gazet oraz umieszczania trudnych w odbiorze wpisów na portalach społecznościowych bardziej wartościowym przekazem byłby cykliczny wideo news?

Wideo biuletyn firmy może uatrakcyjnić lokalny Intranet ale też stać się zalążkiem telewizji firmowej, której zawartość kształtują pracownicy jak i klienci. Już dziś możemy podjąć się zadania rejestracji cyklicznych np. co miesięcznych filmów korporacyjnych, które zastąpią tradycyjne drukowane biuletyny. Pokażcie co się dzieje w waszej firmie nie tylko na zdjęciach opisanych kilkustronicowym tekstem. Zapraszamy do kontaktu i omówienia warunków realizacji!

Komentarze

comments