Od teraz transmisje w Polsce będą inne…

Koniec z nudnymi transmisjami w sieci czas na wielkie zmiany i moja firma te zmiany zacznie sukcesywnie dla was wprowadzać. Na 22 października przygotowałem kilka innowacji w stosunku do tego mogliście oglądać do tej pory u konkurencji. Wychodząc z założenia, że doświadczenie zdobyte w Polsacie i Superstacji nie warto zmarnować troszkę tchnę życia w typowe relacje z konferencji czy targów jakie przyjdzie mi pokazywać w sieci.

Po pierwsze wprowadzone zostaną telewizyjne czołówki 30 -45 sekundowe na początek i koniec każdego przekazu. Do tego zobaczycie coś czego chyba nikt nie praktykuje w Polsce – prowadzącą, która przywita Was na antenie i wprowadzi w cały przekaz omawiając co będzie się działo. Jednak to nie koniec bo jak wiadomo w trakcie konferencji są często przerwy 10 – 15 minutowe i tę lukę moja firma wypełni dla Was. W wolnym czasie pokażemy prezentacje z przygotowań, mini reportaże z sali a także wywiady z np. prelegentami po ich wystąpieniach.

To jeszcze nie koniec jednak atrakcji jakie będą na transmisjach Grupy Inspire bo kiedy zlecicie pokaz waszych targów w sieci lub zawodów eSportu to zaserwuję wam dodatkowo coś extra. Kamery umieszczone na terenie Hali pokażą to co się dzieje na żywo a materiały z każdego stoiska czy wystawy przeplotą się ze studiem w telewizyjnym stylu jakiego można zakosztować CNET na targach IFA.

Komentarze

comments