Webinar – podsumowanie transmisji Live

No i kolejna transmisja przeszła do historii GI, dwugodzinny Webinar pokazywaliśmy na prośbę Wolters Kluwer Polska, który jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. W ofercie Wolters Kluwer Polska znajdują się produkty elektroniczne, książki, czasopisma, jak również szkolenia i konferencje. Webinar poprowadził, Tomasz Byzia – Przedsiębiorca, specjalista sprzedaży projektowej oraz prezes Success Story International – firmy założonej przez ludzi biznesu dla ludzi biznesu, pomagającej uzyskać maksymalny zwrot z kapitału ludzkiego.

Transmisja znowu z perypetiami, od rana zaczął sypać śniegi paralizując Warszawę, przejechanie miasta z jednego końca na drugi zajęło 1h godzinę. No i zaczął się wyścig z czasem instalacji systemu do nadawania. Tym razem pobiłem kolejny rekord….jak zauważyła Basia nasza urocza moderatorka czatu, od wniesienia sprzętu do nadania sygnału kontrolnego minęło 15 minut!!

No ale potem było już z górki, transmisja pełną gębą poszła w świat i tu podziękowania dla Pani Elizy z Wolters Kluwer Polska ale też dla Marcina – operatora kamery i Basi – moderatorki Czatu.

Komentarze

comments