Webinar, Webcast for Business in UK. Czyli GI na Wyspach


Webinar, Webinars, Webcast, Webcasts, Webcasting, Webinar for Business, wystartowała strona Grupy Inspire z ofertą dla klientów z Wysp Brytyjskich ale nie tylko.

Jeśli bowiem macie główną siedzibę firmy np. w Warszawie a oddziały w Londynie, Glasgow i Bristolu to możecie dzięki naszym usługom bez ponoszenia wysokich kosztów przeprowadzić np. szkolenie czy konferencję. W przeciwnym kierunku sprawa też się ma podobnie, jeśli wasza firma ma główną siedzibę np. w Londynie to już nie musicie tracić czas i pieniądze na przelotach samolotami. Do waszej dyspozycji jest już strona http://giwebcast.co.uk/

Info

„Webcast − jest terminem używanym do określenia produkcji, transmisji i dostarczania prezentacji zawierających video, dźwięk oraz tekst poprzez przeglądarkę internetową. Odbiór nadawanej transmisji odbywa się w czasie rzeczywistym, czyli w skrócie „na żywo”. W przeciwieństwie do konwencjonalnego sposobu nadawania, który jest tylko jednokierunkowy, webcasting pozwala widowni, zaproszonym uczestnikom, współdziałać z twórcą i kształtować to, co jest dostarczane. Najprostsza forma nadawania przez sieć www wykorzystuje strumień danych medialnych (fonia, wizja i tekst), którego treść określa moderator transmisji.”

Zobacz też naszą stronę firmową: http://grupainspire.pl/

Komentarze

comments